Prosinec 2010

Begin

28. prosince 2010 v 18:58 | Terésa
Tak.. Chtěla bych Vás seznámit s mým nejoblíbenějším seriálem The Vampire Diaries (TVD) . Je to americký seriál který se vysílá už od září 2OO9 na stanici The CW. A žánr ? připadá mi že je to ve směsic všechno. 

Příběh začíná tím že upír jménem Stefan Salvatore se vrací přibližně po 150 letech Domů do města Mystic Falls. Vrátil se kvůli tomu aby více poznal dívku - Elenu Gilbert která je velmi podobná jeho dávné přítelkyni Katharine. Elena se zotavuje po tragické nehodě, při níž zahynuli její rodiče. Momentálně se o ní a o jejího bratra Jeremyho starala její teta Jenna. Když se po dlouhé době vrátí do školy s její nejlepší přítelkyní Bonnie se něco děje. Něco Abnormálního, jenže Bonnie si to zatím nechává sama pro sebe. Do školy přišel nový kluk, byl to Stefan. S Elenou se musel setkat. Elena se samozřejmě do něj zamilovala. Po době spolu Elena zjistila, že Stefan je upír. Do Mystic Falls se vrátil taky Stefanův brácha Damon. Damon byl stejně jako Stefan zamilovanej do Katharine a narozdíl od Stefana je pořád. Myslí si, že tady v Mystic Falls ve staré hrobce je s ostatními upíry. Elena zjišťuje že její kamarádka Bonnie je čarodějnice která má to poslání chránit lidi před upírama, tak musí překousnout že její Nejlepší kamarádka chodí s upírem. 

Jak tenhle seriál bude pokračovat dál můžete zjistit sami, buď na zkouknito.cz tam si můžete zkouknou všechny díly z první série a teď už i i pár z druhé. Veškré informace máte na českých stránkách vampire-diaries.cz